Jesteś tutaj: Strona główna

Kalendarium


Reklama

 

Stanisław Janowski

Dyrektor zarządzający
sekretariat@polsatmedia.pl

 

Agnieszka Wieczorek-Biedrzycka

Dyrektor ds. komercyjnych
Agnieszka.wieczorek-biedrzycka@polsatmedia.pl

 

Katarzyna Tomczuk

Dyrektor ds. sponsoringu i projektów specjalnych
Katarzyna.tomczuk@polsatmedia.pl

 

Katarzyna Niewiadomska

Dyrektor ds. wspomagania planowania kampanii i organizacji bloków reklamowych
Katarzyna.niewiadomska@polsatmedia.pl

 

Paweł Iwanicki

Dyrektor ds. badań i analiz
Pawel.iwanicki@polsatmedia.pl

 

Wojciech Niesiobędzki

Dyrektor ds. mediów nietelewizyjnych
Wojciech.niesiobędzki@polsatmedia.pl

 

Magdalena Niewińska

Dyrektor ds. obsługi klienta
Magdalena.niewinska@polsatmedia.pl

 

Paweł Melon

Dyrektor ds. obsługi klienta
Pawel.melon@polsatmedia.pl

 

Marcin Stępniak

Dyrektor ds. obsługi klienta
Marcin.stepniak@polsatmedia.pl

 

Marcin Szaniawski

Dyrektor ds. marketingu i pr
Marcin.szaniawski@polsatmedia.pl

 

Magdalena Fudali

Kierownik pionu obsługi biura i administracji
Magdalena.fudali@polsatmedia.pl

 

Biuro Reklamy Polsat Media to portfolio 52 kanałów telewizyjnych, łączących dużą ogólnopolską stację telewizyjną POLSAT oraz szeroki pakiet kanałów tematycznych. Łączny udział w oglądalności stacji obsługiwanych przez nas reklamowo w 2015 roku wyniósł ponad 30% w grupie celowej A16-49 (dane NAM: 1.01.2015-31.12.2015).

POLSAT MEDIA to również oferta reklamowa największej telewizji internetowej IPLA, ponadregionalnej stacji radiowej Muzo.fm, a także reklama w miejscu sprzedaży PRN Polska. W latach 2009, 2010, 2012, 2013 i 2014, Polsat Media zostało uznane za najlepsze biuro reklamy wśród stacji ogólnopolskich w raporcie Media i Marketing Polska. W 2012 roku zostaliśmy laureatem głównej nagrody na gali Media Trendy w kategorii „Zintegrowana Kampania w Mediach Cyfrowych” oraz zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii „Wykorzystanie Internetu i Mediów Interaktywnych - podkategoria: Engagement” za realizację projektu „Kasia Live Baking”, pierwszego w Polsce interaktywnego programu kulinarnego „na żywo”, transmitowanego w internecie za pomocą wielu platform.

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem złożonym z ponad 140 utalentowanych osób. Naszą największą siłą jest doświadczenie na rynku. Zdobyliśmy je pracując zarówno po stronie domów mediowych jak i telewizji.

Przykładamy szczególną wagę do wysokich standardów obsługi klienta oraz relacji biznesowych.

Inwestujemy w ludzi, wiedzę i narzędzia, dzięki czemu cały czas się rozwijamy i rośniemy w siłę.