Jesteś tutaj:Strona główna»Polecamy

Kalendarium

"My3" - sezon 2 (wiosna 2018)

Program „My3” to kolejna po kultowym „Hugo” propozycja Polsatu dla młodych widzów. W każdym odcinku pokazujemy młodym odbiorcom, na co warto zwrócić uwagę w otaczającym ich świecie. Udowadniamy, że nauka, odkrywanie i rozwijanie pasji mogą być ciekawym, a nie tylko wymagającym ciężkiej pracy doświadczeniem. Goście programu to idole młodzieży i pasjonaci w swoich dziedzinach, którzy opowiadają o swoich pasjach i marzeniach. Prowadzącymi i głównymi bohaterkami są Natalia, Julia i Karolina „Gefi” - wokalistki zespołu muzycznego My3.

Więcej

Wyjdź za mnie

Tytuł oryginalny: The Spouse House

WYJDŹ ZA MNIE

Ten program udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość!

„Wyjdź za mnie” to nowe reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu. „Wyjdź za mnie” pojawi się na antenie Telewizji Polsat 22 marca o godz. 22:15

 

EMISJAPolsat, od 22 marca 2018 g. 22:15

Więcej

Demakijaż - 6 sezon

Szósty sezon autorskiej serii "Demakijaż” – talk show Krzysztofa Ibisza to niezwykle ciekawe spotkania z plejadą najbardziej lubianych, znanych Polek. 

EMISJAPolsat Cafe od 11 marca 2018

Więcej

Walka o piersi - 2 sezon

Po raz kolejny Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust. Osiem kobiet znów będzie pod opieką dr n. med. Elżbiety Radzikowskiej, Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w warszawskim szpitalu MSWiA.  

EMISJAPolsat Cafe od 5 marca

Więcej
1 2 3 4 5 6 7 8