Jesteś tutaj:Strona główna»Polecamy

Kalendarium

W rytmie serca

Romans i medyczne zagadki z kryminałem w tle – to wszystko zobaczymy w nowym serialu obyczajowym „W rytmie serca” w gwiazdorskiej obsadzie. Poznamy historię zdolnego chirurga dr Adama Żmudy, który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, malowniczy Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serce dwóch kobiet zabije mocniej. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, których dr Żmuda nie jest w stanie zatrzymać. A może po prostu nie chce tego robić? Jakie niespodzianki los szykuje dla Adama?

EMISJAPolsat od 10.09.2017 g. 20:00

Więcej

Zdrady - sezon 10

 

„Zdrady” – sezon 10.

 

Poczucie skrzywdzenia, niedowierzanie, gorycz, ból i złość to uczucia dobrze znane bohaterom serialu paradokumentalnego „Zdrady”. Każdy odcinek to inna opowieść o złamanym sercu, zawodzie miłosnym i zdradzie. W odkryciu prawdy o partnerach, bohaterom serialu pomaga prywatny detektyw Damian Petrov wraz ze swoją ekipą.

EMISJAod 7 września, środa o godz. 22.15

Więcej

Trudne sprawy - sezon 14

Ludzkie dramaty, głęboko skrywane tajemnice, zdrady, kłamstwa, niecodzienne kłopoty zwykłych ludzi. Drobne, przyziemne problemy, a także poruszające, wstrząsające i niejednokrotnie zaskakujące historie inspirowane prawdziwym życiem. To wszystko w nowym sezonie serialu paradokumentalnego „Trudne sprawy”.

EMISJAod 4 września

Więcej

Dlaczego ja? - sezon 17

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na pytanie dlaczego mnie to spotkało. Takimi właśnie prawdziwymi życiowymi rozterkami zwykłych ludzi inspirowany jest serial paradokumentalny ”Dlaczego ja?”. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących tuż obok nas, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Śledzimy ich zmagania z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy odpowiedzi na to jedno proste pytanie - „Dlaczego ja?”.

EMISJAod 4 września

Więcej
1 2 3 4 5 6 7