Jesteś tutaj:Strona główna»Polecamy

Kalendarium

Po drugiej stronie lustra

Czy tego chcemy, czy nie żyjemy w czasach, w których lustro rządzi światem, a “selfie” decyduje o naszej atrakcyjności. Nowy program Polsat Cafe pomoże piętnastu kobietom, które nienawidzą patrzeć w lustro ponieważ los odebrał urodę i wiarę w siebie.

PREMIERA25.09.2017, godz. 21:00

EMISJAPolsat Cafe, w poniedziałki od 25.09.2017 g. 21:00

Więcej

W rytmie serca

Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość – los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu „W rytmie serca”, wykreowanych przez Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka. Wyraziste postacie stworzą genialni aktorzy: Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak.

 

 

 

 

EMISJAPolsat, w każdą niedzielę o g. 20:00

Więcej

Zdrady - sezon 10

 

„Zdrady” – sezon 10.

 

Poczucie skrzywdzenia, niedowierzanie, gorycz, ból i złość to uczucia dobrze znane bohaterom serialu paradokumentalnego „Zdrady”. Każdy odcinek to inna opowieść o złamanym sercu, zawodzie miłosnym i zdradzie. W odkryciu prawdy o partnerach, bohaterom serialu pomaga prywatny detektyw Damian Petrov wraz ze swoją ekipą.

EMISJAod 7 września, środa o godz. 22.15

Więcej
1 2 3 4 5 6 7 8