Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Gala 25-lecia Telewizji Polsat

 

Od 4 godzin dziennie do największej stacji telewizyjnej w Polsce, czyli 25 lat Telewizji Polsat

 

Od ćwierć wieku Telewizja Polsat gości codziennie w domach Polaków! Pierwsza komercyjna stacja telewizyjna rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku. Kultowe filmy i seriale, programy rozrywkowe na światowym poziomie, rzetelne informacje oraz transmisje z wielkich wydarzeń sportowych – tak zdobyliśmy sympatię milionów naszych wiernych widzów, stając się dla nich oknem na świat.

 

Swoje 25-lecie Telewizja POLSAT świętowała 11 grudnia o godzinie 20.00 – widzowie zobaczyli galę z Teatru Wielkiego w Warszawie, gdzie odbył się niepowtarzalny, multimedialny spektakl. Było dużo znakomitej muzyki w wykonaniu cenionych artystów oraz  materiały wspomnieniowe od których nie jednemu z widzów zakręci się łza w oku. Ważnym elementem transmisji były wyjątkowe efekty specjalne, jakich w żadnej polskiej telewizji nie widział dotąd nikt. Nic dziwnego, bo Polsat to niekwestionowany lider w realizacji spektakularnych koncertów, gal i festiwali. Stacja wykreowała wiele cenionych marek: Sopot TOPtrendy Festiwal, Sylwestrowa Moc Przebojów, Polsat SuperHit Festiwal, Disco pod Gwiazdami, czy Roztańczony PGE Narodowy. Z Telewizją Polsat współpracują najpopularniejsi i utytułowani artyści, których oczywiście nie zabrakło podczas Gali 25-lecia. Wśród nich usłyszeliśmy między innymi: Marylę Rodowicz, Agnieszkę Chylińską, Sylwię Grzeszczak, Grzegorza Markowskiego i Perfect, Ewę Farną, Annę Wyszkoni, Natalię Szroeder, Igora Herbuta i LemON, Piotra i Wojciecha Cugowskich, Pawła Kukiza i Jana Borysewicza, Bednarka, grupę Enej oraz „czterech tenorów”, których występ był dla widzów prawdziwą niespodzianką. O oprawę muzyczną wieczoru zadbała Orkiestra Tomka Szymusia.

 

Więcej

My3

Program dla dzieci i młodzieży emitowany na antenie Telewizji Polsat w soboty i niedziele o godzinie 7:45. Prowadzącymi i głównymi bohaterkami będą Natalia, Julia i Karolina „Gefi” - wokalistki zespołu muzycznego My3. 

Program My3 ma własną stronę www oraz profile w różnych kanałach mediów społecznościowych. Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości. Seria skierowana jest do widzów w wieku od 4 do 12 lat.

 

EMISJAod 11 listopada w soboty i niedziele o 7:45

Więcej

SuperLudzie

„SuperLudzie" to seria dokumentów przedstawiająca osoby niepełnosprawne, które przełamują każdą barierę i pokazują, że niemożliwe nie istnieje. Sięgają dalej niż inni. Patrzą na świat z innej perspektywy. Potrafią być szybcy. Najszybsi. Docierają w najdalsze zakamarki świata. Niektórzy z nich są artystami. Inni uczynili ze swojego życia sztukę. Kochają wyzwania. Kochają swoje rodziny. Żyją chwilą. Bez barier. Mijamy ich codziennie na ulicy. Są naszymi koleżankami, szefami, sąsiadami. Żyją wśród nas. Nadszedł czas, abyście ich poznali. Oto Prawdziwi Superludzie! Ich postawa może stanowić motywację dla wszystkich, także osób w pełni sprawnych fizycznie.

Pomysłodawcą i prowadzącym program jest Maciej Dowbor.

PREMIERA12.11.2017, godz. 11:00

EMISJASuper Polsat, 12 listopada, 11:00

Więcej

Joker

Tytuł oryginalny: Joker

"Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych!

PREMIERA06.11.2017, godz. 20:00

EMISJASuper Polsat, 6 listopada, 20:00

Więcej