Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

#DorotaGawrylukZaprasza

Dorota Gawryluk, jedna z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w Polsce, ceniona za swój obiektywizm, prowadząca „Wydarzenia” flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, powraca z autorskim programem publicystycznym. Co tydzień, w środowe wieczory, na antenie Polsat News, zaproszeni goście zetrą się w merytorycznej dyskusji poświęconej najważniejszym tematom politycznym, społecznym oraz gospodarczym. Dzięki programowi widzowie sami będą mogli wyrobić sobie opinię na omawiane problemy. W trakcie programu na stronie Polsatnews.pl dostępne będzie głosowanie, w którym każdy będzie miał możliwość wskazania tego, kto bardziej go przekonał do swoich argumentów.

EMISJAPOLSAT NEWS

Więcej

Uciekające panny młode

Która kobieta nie marzy o białej sukni z pięknym welonem, o pięknie przystrojonym kościele, marszu Mendelsona i całym tym cudownym ślubnym rozgardiaszu? Niestety czasami zdarza się, że okoliczności, zdrowy rozsądek lub emocje w ostatniej chwili mówią NIE RÓB TEGO!

EMISJAod 22 marca 2017 w Polsat Cafe

Więcej

Gry małżeńskie

To jedyny show, w którym żony zachęcają swoich mężów do flirtu z inną kobietą. Jak daleko pozwolą im się posunąć? Czy nie będą zazdrosne kiedy mężczyzna ich życia będzie podrywał obcą dziewczynę? Do czego zdolne są singielki, które chcą zdobyć partnera i wygrać program? Przekonamy się już od  kwietnia w Polsat Cafe.

EMISJAod 06 kwietnia 2017 w Polsat Cafe

Więcej

Demakijaż

Dziennikarz, prezenter telewizyjny i aktor Krzysztof Ibisz jest gospodarzem nowej odsłony programu „Demakijaż” w Polsat Cafe. Jego urok osobisty oraz naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawią, że goście programu - znane z okładek Polki zrzucą przed nim medialną maskę i odkryją największe tajemnice.

EMISJAwiosna 2017

Więcej
1 2 3 4