Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Wrocław w rytmie disco

Niezapomniane hity najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco, w stolicy Dolnego Śląska już w środę, 14 czerwca od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat. Kontynuacja koncertu od godziny 23:15 na antenie Disco Polo Music.

EMISJA14 czerwca 20:05, 23:15 Disco Polo Music

Więcej

Queen of Poland 2017

Wybory Queen of Poland w tym roku odbędą się na statku. Wraz z 15 finalistkami tegorocznej edycji tego konkursu piękności wyruszymy w rejs po Morzu Śródziemnym na pokładzie luksusowego Costa Luminosa. Rozpoczniemy tę ekscytującą przygodę w Wenecji... W sali teatralnej na statku Costa Luminosa piękne dziewczyny z całej Polski wystąpią w 5 układach. Podczas tego show kolejno zaprezentują się w: bieliźnie, kostiumach kąpielowych, strojach sportowych, sukniach wieczorowych i w finale – w sukniach ślubnych. Przypomnijmy, że w tym konkursie mogą wziąć udział kobiety w wieku od 18 do 28 roku życia, bez względu na stan cywilny. Triumfatorką ubiegłorocznej edycji była katowiczanka Anna Maria Jaromin. Która z pięknych Polek w tym roku zdobędzie tytuł Queen of Poland i dzięki temu zwycięstwu zakwalifikuje się do światowego konkursu Queen of The World?  

 

 

 

 

Więcej

Polsat Music – dla tych, którzy kochają muzykę. Nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat.

Hity z pierwszych miejsc światowych i polskich list przebojów, najpopularniejsze gwiazdy sceny muzycznej i najgorętsze muzyczne emocje. Tylko w Polsat Music!

Więcej
1 2