Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Polsat SuperHit Festiwal 2016

 Polsat SuperHit Festiwal 2016

 w ostatni majowy weekend
(27-29 maja, Opera Leśna w Sopocie)

To muzyczne wydarzenie wiosny skazane jest na sukces. Między 27 a 29 maja, w trakcie Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy widzów na scenie Opery Leśnej w Sopocie i milionów przed telewizorami wystąpi czołówka najbardziej popularnych polskich artystów, którzy w ostatnim czasie mogą pochwalić się najwyższą sprzedażą płyt, ale też ci, których każdego dnia słyszymy w każdej polskiej rozgłośni radiowej. Tegoroczna, druga już, w historii edycja festiwalu Telewizji Polsat zaskoczy muzyczną różnorodnością, zdobędzie hitami i zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Podobnie jak przed rokiem niespodzianki czekają widzów już pierwszego dnia festiwalu w „Koncercie platynowym”. W sobotę sceną zawładną wykonawcy najbardziej chwytliwych piosenek w koncercie „Radiowy przebój roku”. To nie wszystko, swoje jubileusze świętować będą artyści, którzy wywarli ogromny wpływ na polski rynek muzyczny – Zbigniew Wodecki, Lady Pank i IRA.  W ostatnim dniu Festiwalu czeka nas deser, czyli kabaretowa śmietanka, którą umiejętnie przyrządzą Piotr Bałtroczyk i Ewa Błachnio. Przypomnijmy, ubiegłą pierwszą edycję Polsat SuperHit Festiwal w ciągu 3 dni obejrzało blisko 10,5 mln widzów.

 

Więcej

Queen of Poland 2016

Tegoroczna, już siódma edycja finału konkursu Queen of Poland odbyła się tuż obok zachodniego wybrzeża Afryki, w Las Palmas de Gran Canaria. Szesnaście najpiękniejszych dziewczyn z Polski rywalizowało o tytuł i koronę Oueen. To finalistki eliminacji, które odbyły się w różnych miastach naszego kraju. Najpiękniejsze Polki podczas tygodniowego pobytu na Wyspach Kanaryjskich poznawały miejscowe atrakcje turystyczne i przygotowywały się do gali finałowej. Po siedmiu dniach wspaniałej zabawy i zwiedzania wyspy kandydatki do tytułu Queen of Poland wzięły udział w gali finałowej. Koncert otworzył zespół artystów z Las Palmas De Gran Canaria, uczestniczki konkursu piękności zaprezentowały się jury i widzom kolejno w: strojach sportowych, sukniach ślubnych, bieliźnie i w sukniach wieczorowych. Która z szesnastu pięknych Polek zwyciężyła w tej rywalizacji i zdobyła koronę Queen of Poland 2016?

 

Więcej

Przygody Kota w butach

Tytuł oryginalny: Adventures of Puss in Boots, The

Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego idyllicznego miasteczka zmienia się diametralnie. Waleczny kot stawiając czoła kolejnym zabawnym perypetiom wywołuje bowiem… jeszcze większe zamieszanie. Rozrywka dla całej rodziny gwarantowana.

 

 

Więcej

Lekarze uśmiechu

 

Piękny uśmiech to symbol sukcesu. Ci, którzy z różnych przyczyn go nie mają - często przeżywają prawdziwe dramaty. W programie poznamy losy trzydziestu pacjentów, którzy zostaną poddani skomplikowanym zabiegom dentystycznym, dzięki którym będą mogli bez wstydu się znowu uśmiechać. W "Lekarzach uśmiechu" swoją historię opowie m.in. Monika, którą partner pobił tak dotkliwie, że straciła kilka zębów czy Sebastian, który z powodu braków w uzębieniu nie dostał wymarzonej pracy. Wspaniały zespół lekarzy uleczy nie tylko choroby zębów, ale też dusze bohaterów programu - na oczach widzów Polsat Cafe dokona się ich spektakularna przemiana.

 

EMISJAod 29 marca 2016

Więcej

Świat według Kiepskich - wiosna 2016

Już od 17 lat wyjątkowi mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki ¾ bawią do łez miliony widzów pokazując polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Nowe przygody rodziny Kiepskich i ich patologicznych sąsiadów obfitować będą w pasma sukcesów i porażek. Wiosną przyjrzymy się atutom ciała Paździochowej i Kiepskiej. Ferdek natomiast sprzeda swoje jedyne dresy, postanowi zostać maratończykiem oraz zapoluje na wieloryba razem z Danielem Olbrychskim, który wcieli się w postać Kapitana, w odcinku pt. „Moby Dick”.

EMISJAod 2 marca, środa, godz. 20.00

Więcej
1 2 3 4