Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Ewa, ugotuj nam to!

Ewa Wachowicz, autorka książek kulinarnych i producentka telewizyjna, zaprasza na swój najnowszy program. Tytuł nawiązuje do popularnego formatu "Ewa gotuje", emitowanego od lat na antenie telewizji POLSAT. 4-odcinkowa produkcja z Ewą w roli głównej oraz zaproszonymi przez nią gośćmi specjalnymi prezentuje szybkie, smaczne i zdrowe przepisy, inspirowane nowoczesną kuchnią polską oraz śródziemnomorską. W trakcie poszczególnych odcinków goście Ewy Wachowicz spotykać ją będą w niecodziennych okolicznościach, aby następnie razem zasiąść do wspólnego stołu. Czy udowodnią, że obok smaku przygotowanego posiłku liczy się przede wszystkim smak wspólnych chwil?

 

 

Więcej

Wyjdź za mnie

Tytuł oryginalny: The Spouse House

WYJDŹ ZA MNIE

Ten program udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość!

„Wyjdź za mnie” to nowe reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu. „Wyjdź za mnie” pojawi się na antenie Telewizji Polsat 22 marca o godz. 22:15

 

EMISJAPolsat, od 22 marca 2018 g. 22:15

Więcej

Demakijaż - 6 sezon

Szósty sezon autorskiej serii "Demakijaż” – talk show Krzysztofa Ibisza to niezwykle ciekawe spotkania z plejadą najbardziej lubianych, znanych Polek. 

EMISJAPolsat Cafe od 11 marca 2018

Więcej

Walka o piersi - 2 sezon

Po raz kolejny Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust. Osiem kobiet znów będzie pod opieką dr n. med. Elżbiety Radzikowskiej, Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w warszawskim szpitalu MSWiA.  

EMISJAPolsat Cafe od 5 marca

Więcej
1 2 3