Jesteś tutaj:Strona główna»Nowości

Kalendarium

Małolaty - sezon 1

„Małolaty” to nowy serial paradokumentalny Telewizji POLSAT opowiadający o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku wchodzimy do intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata innego zbuntowanego, dojrzewającego małolata. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych zakamarków, zabawnych a nierzadko też dramatycznych wydarzeń. Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie - to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Wszystkie historie widzimy oczami nastolatków, niejako wchodzimy w ich skórę. To właśnie jest największą siłą formatu „Małolaty”.

EMISJAod 29 lutego, od poniedziałku do piątku, godz. 16.55

Więcej

Powiedz TAK!

„Powiedz TAK!” - nowość w wiosennej ramówce Polsatu!Romantyczny ślub i znakomite wesele? Tak! Uwielbiamy śluby, a wesela uważamy za najlepsze imprezy! Zjawiskowa suknia panny młodej, elegancki garnitur przyszłego męża, słowa przysięgi małżeńskiej, wyciskające łzy wzruszenia i świetna zabawa do rana. Nie inaczej będzie w serialu „Powiedz TAK!”, który rozpocznie ślubny boom na antenie Telewizji POLSAT. Kto podejmie wyzwanie ich organizacji? Zadba o wszelkie szczegóły i stworzy klimat, o jakim marzy para młoda? Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek, wspierają się wzajemnie i planują zrobić z oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej! Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne związane z tym najważniejszym dla narzeczonych dniem! Spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby przeżyli najpiękniejszy dzień w życiu, wypełniony ponadczasowym czarem. Sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. Trzynaście odcinków nasyconych emocjami i kipiących od wzruszeń związanych ze ślubnymi historiami już od marca w Telewizji POLSAT!

 

 

 

Więcej

Przyjaciółki - 7. sezon

„Przyjaciółki” – nowy, 7. sezon

Czy Zuza na zawsze straciła Jerzego? Czy Patrycja wybaczy Michałowi? Czy Anka ponownie zaufa Pawłowi? A Inga znajdzie szczęście u boku Roberta? Jak potoczą się dalsze losy „Przyjaciółek”? W nowym, siódmym sezonie dawna namiętność wybucha na nowo, a nowe rozdziały w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji zaowocują pozytywną energią i na pewno nie zawiodą milionów wiernych fanów. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, w nowej serii zobaczymy Marka Bukowskiego i Stefano Terrazzino. Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” już od marca na antenie Telewizji POLSAT.

 

Więcej